Články našich dodavatelů


01.02.2018Autor článku: AAA POPTÁVKA.CZ

Vyhodnocení veřejných zakázek za rok 2017

Oslovili jsme našeho kolegu Bc. Vlastimila Marka, aby zhodnotil loňský rok napříč všemi sférami veřejných zakázek. Oddělení veřejných zakázek vede od října 2015, tudíž mohl srovnávat i vývoj mezi rokem 2016 a 2017. Zde Vám přinášíme celý článek.
Celý článek
18.12.2017Autor článku: AAA POPTÁVKA.CZ

Pohled do zákulisí veřejných zakázek – jak na nich pracujeme v AAA POPTÁVKA.CZ

Důležitou součástí našeho portálu AAA POPTÁVKA.CZ je služba Balíček VEŘEJNÉ ZAKÁZKY. Čím se naše služba liší od konkurence? Co obsahuje? A kdo a jak vůbec vytváří její obsah? To vše Vám sdělíme v našem článku.
Celý článek
08.12.2016Autor článku: AAA POPTÁVKA.CZ

Který kraj je na řemeslné práce nejdražší? Jak dlouho si na realizaci zakázky počkáte?

Každý už jistě někdy potřeboval provést v bytě či domě nějaké ty řemeslné práce. Ať už se jednalo o elektrické rozvody, výměnu podlahové krytiny, zděné jádro v koupelně, bylo lepší se obrátit na odborníky, než se do toho pouštět vlastníma rukama (pokud tedy nejste řemeslný guru). Ale jak na to? Kde a jak najít spolehlivou firmu, která provede realizaci dle Vašich představ?
Celý článek
01.11.2016Autor článku: AAA POPTÁVKA.CZ

Úžasná proměna rodinného bytu. Rodina si vše nechala dělat na míru a z výsledku je nadšená.

Také zvažujete rekonstrukci? Vybíráte nábytek a nabídky firem na internetu neplní Vaše představy? Nechte se inspirovat vydařenou rekonstrukcí rodiny, která se oprostila od katalogových produktů a nechala si vše vyrobit přímo na míru v požadovaném finančním rozpočtu....
Celý článek