Jsme členy České hospodářské komory a sdružení APEK

Náš internetový projekt AAA POPTÁVKA.CZ se dne 16. června 2010 stal členem Hospodářské komory České republiky. Tímto krokem chceme potvrdit kvalitu a solidnost nabízených služeb.

Hospodářské komora České republiky je největší organizace zastupující podnikatelské subjekty v ČR a patří mezi nejvýznamnější zástupce podnikatelské sféry v České republice. V současnosti tato organizace sdružuje přes 13 000 členů od OSVČ až po velké podniky. Jejím hlavním cílem je podpora podnikatelských aktivit a ochrana zájmů svých členů. První hospodářská komora na světě vznikla v roce 1650 v Marseille, kdy nahradila stagnující řemeslnické cechy. Hospodářská komora České republiky vznikla až mnohem později a to v roce 1993. Navázala tak na činnost několika předválečných obchodních, průmyslových a živnostenských komor, které v předválečném období hájili zájmy podnikatelské veřejnosti. Současným prezidentem Hospodářské komory České republiky je Petr Kužel, MBA, který byl zvolen na 3 roky trvající volební období.


Dne 14. června 2010 jsme se také stali členem Asociace pro elektronickou komerci, která sdružuje české firmy podnikající na internetu. Asociace byla založena v roce 1998 jako nezávislá organizace, která podporuje rozvoj elektronického obchodu v České republice. Mezi členy organizace APEK patří největší české internetové obchody, přední softwarové společnosti, finanční instituce, poskytovatelé IT služeb i logistické společnosti.


Od listopadu 2011 je naše společnost členem uskupení TUESDAY Business Network, jenž spojuje mnoho odborníků a podnikatelů z IT oblasti. Pravidelně navštěvujeme odborné semináře z oblasti technologických a marketingových trendů a snažíme se realizovat získané informace.


Zadejte poptávku