Reference poptávajících

Služeb AAAPOPTAVKY.CZ jsme začali využívat asi před rokem a musíme velmi rádi uznat, že nabídky se po zadání poptávky jen hrnuly. Jsme rádi, že to takto funguje a přejeme vám ještě mnoho dalších úspěšných let nejen na českém trhu. Váš spokojený a věrný zákazník.
Amodo s.r.o.
Libor Šilhán
Služby AAAPoptávka.cz využívám pravidelně a díky nim jsem ušetřil hodně peněz, například za vizitky, regály, nebo výrobu razítek. Vždy jsme dostali potřebné množství nabídek.
ARMED
Pavel Zendulka
U Vaši společnosti jsme již několikrát poptávali práce pro naši firmu Milvit Water - polepy vozidla, litou podlahu ve skladových prostorách, výrobu zásobníkové nádrže, atp. a vždy jsme díky aaapoptávce získali ucelený přehled cen a vybrali si řešení. Děkujeme.
MILVIT.cz
Josef Rejholec, majitel firmy
S Vašimi službami jsme velice spokojeni. V krátkém čase vždy obdržíme dostatečný počet nabídek, které usnadňují a urychlují naše rozhodování při volbě dodavatele. AAAPOPTAVKA šetří náš čas i peníze.
INSTALL CZ, s.r.o.
Lenka Foldynová
S Vašimi službami jsme spokojeni. Nabídky, které Vaším prostřednictvím získáváme, jsou většinou využity. Předpokládám, že budeme v této spolupráci pokračovat i v příštím roce.
VRBA, s.r.o.
Jiří Kopka, ředitel obchodního oddělení
Služby serveru AAApoptávka.cz považujeme za velmi dobré a účelné. Rádi v budoucnu opět využijeme Vašich služeb.

BESKAB, s.r.o.
Již více než rok využíváme služeb AAA poptávky v oblasti nákupu hutního materiálu. Se službou jsme maximálně spokojeni a vždy najdeme vhodného dodavatele. Doufáme, že i v budoucnu se bude naše vzájemná spolupráce kladně rozvíjet. Ještě jednou děkujeme.
Zbirovia, a.s.
Monika Šnóblová
Služby aaapoptavka.cz vřele doporučujeme. Vždy nás mile překvapí rychlost zpracování nabídek, které k nám dorazí již pár hodin po zadání poptávky.

Recyklace-štěrkovna Frýdlant s.r.o.
Vaše služby využíváme často a vždy jsme byli spokojeni, nabídky, které jsme touto cestou dostali, byly z velké části využity nebo nám alespoň pomohli v orientaci na trhu. Předpokládám, že budeme v této spolupráci pokračovat i v příštím roce. Děkujeme.
Arch – Interier.cz
Jana Novotná
Děkuji tímto za Vaši službu aaapoptávka.cz. Byl jsem příjemně překvapen, jak rychle a kolik nabídek se mi sešlo. Vaše služby budu používat určitě i nadále. Jsem velice spokojen.
RAN
Pavel Randa
Naše společnost potřebovala urychleně zajistit úklid kancelářských prostor, po zadání poptávky na www.aaapoptavka.cz naši společnost ve velice krátkém čase kontaktovalo několik firem se svojí nabídkou, s jednou z nich jsme hned druhého dne po zadání poptávky uzavřeli smlouvu. Rádi opět využijeme Vašich služeb.
ELEGIS, s.r.o.
Bc. Magda Pilátová
Služby společnosti AAA POPTÁVKA.CZ jsou na vysoké profesionální úrovni. Sama myšlenka je jednoduše geniální. Díky službám AAA poptávky jsme ušetřili například za stěhovací služby, služby daňového poradce a sami zde inzerujeme. Stejně jako pravděpodobně většina zákazníků jsme naprosto spokojeni.

Jaromír Kaláb, jednatel společnosti
Jsem ráda, že jsem využila Vaše služby. Ozvalo se mi několik penzionů ohledně ubytování na Moravě, měla jsem z čeho vybírat. Příště se zase na Vás obrátím.

Martina Rousová
Chtěla bych tímto velice poděkovat webovému portálu AAA poptávka za rychlou a profesionální pomoc při výběru dodavatele plastových oken. Po jednoduchém a zcela bezplatném zadání poptávky na internetu mi začaly chodit nabídky, ze kterých jsem dodavatele vybrala a výměnu okna v krátkém čase zrealizovala. Služeb AAA poptávky budu určitě i nadále využívat a vřele doporučuji i ostatním lidem, kteří chtějí rychle a pohodlně najít nejvhodnějšího dodavatele a ještě ušetřit. Ještě jednou děkuji, jsem spokojena a AAA poptávce přeji hodně spokojených zákazníků i dodavatelů.

Mgr. Zuzana Šiková
Přes poptávkový systém www.aaapoptavka.cz jsme našli agenturu, která se nám stará o prodej reklamy. Vše proběhlo velice jednoduše a rychle. Děkujeme.

Martin Matoušek, provozovatel portálu
Jsem spokojená s Vaší službou, ve velice krátkém čase po vložení poptávky do systému se mi začaly ozývat firmy s nabídkami (realizace komínu). Příjemně mě to překvapilo, tak rychlou odezvu jsem nečekala.

Veronika Minaříková
Dobrý den, opravdu mohu všem doporučit Vaše služby pro velice rychlé zveřejnění poptávky. Skutečně jsem si vybrala a záměr (kuchyňská linka) jsem také k plné spokojenosti zrealizovala. Vaše vděčná klientka.

Anna Ptáková
S pomocí AAA Poptávka se mi podařilo vyřešit logistické problémy spojené s pobytem v cizině. Rychle jsem našel vhodného přepravce s příznivou cenou i profesionálním jednáním. Mám teď jistotu kontaktu s domovem a pocit, že to přeci jen není tak daleko.

MUDr. Michal Konštacký, Ph.D.
Potřebujete-li něco udělat, je pro většinu z nás problém se orientovat, shánět potřebné informace, možnosti a potom se v nich orientovat. Na to je v každém případě potřeba čas a soustředění sil na problém a jeho řešení. Použití AAA POPTÁVKA je pro nás ideální. Zadáme problém a můžeme se v klidu věnovat jiné práci. Překvapila nás rychlost, s jakou se ozvala první firma - hned druhý den. Za pár dní další atd. Pošlou nabídky, rozpočet, fotografie a my už jen vybíráme, ptáme se na to, co je nejasné. Úžasná výhoda. Až budeme příště cokoli potřebovat, víme, jak na to a jednoduše.

M. Starý, zástupce za politickou stranu
Efektivností služby jsem byla mile překvapena. Určitě nebudu váhat ji v budoucnu znovu využít.

Barbora Poddaná
< Předchozí    Další >
Video

Více informací o videu

poptávajících je celkově spokojeno se službami společnosti AAA poptávka.cz, s.r.o. poptávajících dostane adekvátní nabídku na svojí poptávku
  1. 1Zadání poptávky je zcela zdarma a bez závazků
  2. 2Ušetříte až 30 % z ceny
  3. 3Zadání poptávky Vám zabere několik málo minut
  4. 4Zadejte poptávku a porovnejte si nabídky od dodavatelů
  5. 5Minulý rok jsem zveřejnili přes 130 000 poptávek
  6. 69 z 10 poptávajících obdrží adekvátní nabídku
  7. 7Zpracované nabídky přímo na Vás e-mail
  8. 8Přes 260 000 registrovaných dodavatelů
  9. 9První nabídky obdržíte do několika hodin
  10. 10Minulý měsíc jsme ušetřili zákazníkům 250 mil. Kč