Novinky

01.02.2018Veřejné zakázky v roce 2017

Veřejné zakázky v roce 2017
Přinášíme Vám informace k veřejným zakázkám a k jejich vývoji v roce 2017. Dozvíte se třeba, v jakém poměru se zadávaly veřejné zakázky, ve kterém kraji nejvíce, jak zamíchal NEN čísly, ale i mnohem více. Celý článek najdete zde >>>

03.01.2018Změna limitů u veřejných zakázek

Změna limitů u veřejných zakázek
Od 1.1.2018 dochází ke změně limitů v podlimitních a nadlimitních veřejných zakázkách.

Aktuální změny:
Původní částka 3 686 000 Kč se nahrazuje částkou 3 873 000 Kč a původní částka 142 668 000 Kč se nahrazuje částkou 149 224 000 Kč.

Podlimitní veřejná zakázka:
Předpokládaná hodnota nedosahuje v případě VZ na služby a dodávky finanční výše 3,873 mil. Kč bez DPH a v případě VZ na stavební práce 149,224 mil. Kč bez DPH.

Nadlimitní veřejná zakázka:
Předpokládaná hodnota v případě VZ na služby a dodávky je vyšší než 3,873 mil. Kč bez DPH a v případě stavebních prací vyšší než 149,224 mil. Kč bez DPH.

18.12.2017Zákulisí veřejných zakázek v AAA POPTÁVKA.CZ

Zákulisí veřejných zakázek v AAA POPTÁVKA.CZ
Čím se naše služba Balíček VEŘEJNÉ ZAKÁZKY liší od konkurence? Co obsahuje? A kdo a jak vůbec vytváří její obsah? O tom jsme pro Vás připravili celý článek, ve kterém se dozvíte odpovědi na výše uvedené otázky a další podrobnosti ke službě, která se za 9 let fungování posunula o velký krok kupředu. Celý článek si můžete přečíst zde >>>

18.08.2017Informace k antidatování nově vypsaných veřejných zakázek

Informace k antidatování nově vypsaných veřejných zakázek
V letošním roce jsme narazili na "problém" s veřejnými zakázkami, které jsou antidatované, tudíž jsme je dle našich pravidel nezveřejňovali. Vzhledem k jejich počtu jsme ale museli přistoupit ke změně a i tyto veřejné zakázky Vám budeme zasílat na e-mail a zveřejňovat je na našem webu AAAPOPTÁVKA.CZ.

O co přesně jde a jakými pravidly se tyto veřejné zakázky budou řídit? To se dozvíte v této tiskové zprávě>>>

Máme jednu z největších databází veřejných zakázek na trhu a již 8 let Vám přinášíme aktuální veřejné zakázky dle Vašeho oboru a kraje. Proto i nadále usilovně pracujeme na tom, abychom Vám v rámci našich služeb připravili co nejvíce kvalitních obchodních příležitostí.
Váš Tým AAAPOPTÁVKA.CZ

28.03.2017Přesnější zacílení poptávek zasílaných do e-mailů našich dodavatelů

Přesnější zacílení poptávek zasílaných do e-mailů našich dodavatelů
V noci na dnešek jsme nasadili změnu v zasílání poptávek na e-maily našich dodavatelů, a to přesnější zacílení poptávek dle nastavení, které mají ve své registraci.
Do včerejšího dne se poptávky zasílaly podle nastavených krajů. Ode dneška ale veškeré poptávky zasíláme do okresů.
Jelikož jsme k této změně přistoupili na žádost našich dodavatelů, věříme, že přinese spokojenost a více realizovaných zakázek.

02.02.2017Změnili jsme hodnocení firem, a to od základu!

Změnili jsme hodnocení firem, a to od základu!
S radostí Vám oznamujeme, že jsme dnes nasadili „nový projekt“, a to hodnocení dodavatelů, které je od základu jiné, než bylo v minulosti. Ptáte se proč? Kde jinde najít objektivní hodnocení různých firem, než na poptávkovém portále, na kterém je registrováno přes 250 000 dodavatelů? Nyní můžete vyhledávat v sekci Reference dodavatele dle PSČ a kategorie. Po zadání filtru Vám vyjede mapa s označením, kde se daný dodavatel nachází a výpis dodavatelů se Vám seřadí dle Vašeho požadavku – od nejlepšího, dle abecedy apod. Ihned ve výpisu uvidíte hodnocení – ve formě hvězdiček a procent. Dodavatelé mohou získávat i externí hodnocení, nejen od zákazníků našeho serveru. Dle nových pravidel bude každé hodnocení obsahovat podložené informace k realizovaným zakázkám tak, aby nemohlo docházet k „nerelevantnímu hodnocení“ a nebyl nikdo poškozován. Pro zachování objektivního hodnocení budou zveřejňovány i negativní reference, které budou podložené důkaznými materiály.
Na tomto projektu jsme pracovali několik měsíců a věříme, že všem našim zákazníkům pomůže při hledání a rozhodování. Tým AAAPOPTÁVKA.CZ

10.11.2016Profesionálně vytvořené smlouvy pro Vaše bezpečné podnikáni

Profesionálně vytvořené smlouvy pro Vaše bezpečné podnikáni
Stále se snažíme vylepšovat námi poskytované služby. Proto Vám s radostí oznamujeme, že jsme navázali spolupráci se společností Legito s.r.o., která pro naše registrované dodavatele připravila možnost stažení předvyplněných smluv, které ochrání Vaše podnikání, např. Dodatek ke smlouvě, Kupní smlouva, Plná moc, Smlouva o dílo a další. Vy si smlouvu stáhnete a doplníte údaje své společnosti a protistrany. V rámci zpoplatněných služeb na našem portále AAAPOPTÁVKA.CZ můžete tyto profesionálně vytvořené smlouvy stahovat ZDARMA, a to při zadání kupónu, který se Vám zobrazí na stránce smlouvy ke stažení po přihlášení do Vašeho administračního účtu. V případě, že u nás nemáte žádnou aktivní službu, lze tyto smlouvy stahovat za jednorázový poplatek. Věříme, že Vám tímto benefitem přispějeme k bezpečnějšímu podnikání.

04.11.2016Podzimní soutěž pro podnikatele má své dva výherce

Podzimní soutěž pro podnikatele má své dva výherce
Od 26.9.2016 do 31.10.2016 měli naši registrovaní dodavatelé možnost soutěžit o 2 nové mobilní telefony značky Samsung. Stačilo zakoupit si jakoukoliv službu na našem portálu v daném období a automaticky se tak zařadit do slosování. Prvním výhercem je p. Lukáš Koňařík, jehož první reakcí bylo "Výhra mě velmi těší a potěšila.". Druhým výhercem je paní MUDr. Simona Honců, která nám v první chvíli nevěřila - "Počkejte, opravdu jsme vyhráli? A vy za to nic nechcete? Jsem taková nedůvěřivá. Opravdu mě to překvapilo. Moc děkuji.". My oběma výhercům gratulujeme a zasíláme jim jejich výhry.

01.11.2016Vytvořili jsme pro Vás novou sekci na webu - Články

Vytvořili jsme pro Vás novou sekci na webu - Články
Kromě kontaktů na nové zákazníky Vám přinášíme i možnost zviditelnění Vaší společnosti.
Naši nabídku "reklamy" rozšiřujeme o sekci Články. Prezentujte svou realizovanou zakázku nebo novinky, které Vaše společnost přináší, ale i obecné informace o Vaší obchodní činnosti. Můžete psát o čemkoli a navíc můžete i vkládat různé fotky týkající se tématu. Součástí článku jsou i různá prolinkování na Vaše stránky atd. Zajímá Vás více informací? Neváhejte se na nás obrátit.
My i nadále pracujeme na rozšiřování naší nabídky služeb, které Vám pomohou s Vaším podnikáním a děkujeme Vám za Vaši dosavadní přízeň. Tým AAAPOPTÁVKA.CZ

17.10.2016Informace k novele zákona o veřejných zakázkách

Informace k novele zákona o veřejných zakázkách
Přinášíme Vám kompletní informace k platným změnám novely zákona o veřejných zakázkách. Přehled změn ve finančních limitech, změny v hodnocení zakázek a kompletní znění zákona naleznete ZDE.

29.09.2016Novela zákona o veřejných zakázkách

Novela zákona o veřejných zakázkách
Dne 1. října 2016 nabyde účinnosti novela zákona o veřejných zakázkách, která s sebou přináší změny v rozšíření základních kvalifikačních předpokladů a finančních limitů pro nadlimitní veřejné zakázky. Z tohoto důvodu se 4. října zúčastníme konference týkající se těchto změn a připravíme pro Vás aktuální informace, které Vám pomohou lépe se zorientovat ve všech změnách, které s sebou novela přináší. Proto nezapomeňte sledovat náš portál AAAPOPTÁVKA.CZ, kde pro Vás po konferenci připravíme kompletní informace k již platným změnám.

26.09.2016Odstartovali jsme dvě podzimní soutěže

Odstartovali jsme dvě podzimní soutěže
Připravili jsme pro Vás rovnou dvě podzimní soutěže.
První je pro naše registrované dodavatele, kteří si po dobu trvání soutěže zakoupí jednu z našich služeb. Výhrou jsou 2 nové mobilní telefony Samsung Galaxy J3. Podzimní soutěž pro podnikatele >>>
Druhá je pro všechny poptávající, kteří si po dobu trvání soutěže zadají poptávku. Výhrou je 30 předplacených karet od MOBIL.CZ. Podzimní soutěž pro poptávající >>>
Neváhejte a zapojte se ještě dnes.

08.09.2016Velká letní soutěž pro dodavatele zná své 3 výherce

Velká letní soutěž pro dodavatele zná své 3 výherce
V průběhu celého srpna se mohli naši dodavatelé zapojit do soutěže o 3 vouchery na zájezd dle vlastního výběru v hodnotě do 10 000 Kč od společnosti Tiptravel.cz. K zapojení stačilo zakoupit si jakoukoliv službu na našem portálu. Výherce této soutěže máme tři, souhlas se zveřejněním máme ovšem od p. Drápalíka ze společnosti MMGFG Alfa Design, s.r.o. "Víte, že jsem nikdy nic nevyhrál?! Tak s tímhle jste mi udělali obrovskou radost. Rád ho využiji." Takto reagoval p. Drápalík na informaci o tom, že vyhrál voucher v hodnotě 5 000 Kč. My gratulujeme všem výhercům a přejeme jim krásnou dovolenou plnou spokojenosti a relaxace. Navíc už v tuto chvíli připravujeme další soutěž, ke které brzy zveřejníme bližší informace.

10.08.2016Velká letní soutěž pokračuje

Velká letní soutěž pokračuje
Velká letní soutěž pokračuje a tentokrát máme pro naše dodavatele připravené rovnou 3 vouchery na zájezd dle vlastního výběru v hodnotě do 10 000 Kč. Prodlužte si léto a jeďte se ještě v září někam ohřát. Soutěž je určena pro každého registrovaného dodavatele na portále www.aaapoptavka.cz, který si objedná a uhradí jakoukoli službu v rámci našeho poptávkového systému, a to v období od 9. 8. 2016 do 2. 9. 2016. Automaticky se tím zapojí do slosování o 3 vouchery v hodnotě do 10 000 Kč na libovolný zájezd. Výherce zájezdu dle vlastního výběru se dozvíte po skončení soutěže ve dnech 5. 9. 2016 – 9. 9. 2016. Velká letní soutěž pro dodavatele>>>

19.07.2016Velká letní soutěž pro dodavatele zná svého výherce

Velká letní soutěž pro dodavatele zná svého výherce
V průběhu celého června se mohli naši dodavatelé zapojit do soutěže o voucher v hodnotě 10 000 Kč od společnosti Tiptravel.cz. K zapojení stačilo zakoupit si jakoukoliv službu na našem portálu. Výhercem této soutěže se stal pan Martin Kytka, kterému tímto velice gratulujeme a přejeme mu krásnou dovolenou plnou spokojenosti a relaxace. Nicméně, velká letní soutěž pro dodavatele jistě nebyla poslední soutěží, do které se budou moci naši zákazníci zapojit. Již brzy zveřejníme bližší informace.

21.06.2016Veřejné zakázky nově obsahují i zasílání dodatečných informací

Veřejné zakázky nově obsahují i zasílání dodatečných informací
Největší poptávkový server AAAPOPTÁVKA.CZ díky častým žádostem svých dodavatelů přichází s inovací, a to zasílání dodatečných informací k veřejným zakázkám, která přispěje k poskytování komplexnějších a detailnějších informací dodavatelům za stejných cenových podmínek, na které byli doposud zvyklí. Na inovaci pracovalo naše vývojové oddělení spolu s oddělením veřejných zakázek několik měsíců a přináší dodavatelům mnohem větší komfort pro zpracování nabídek. Více o službě se dočtete v tiskové zprávě >>>

09.06.2016Velká květnová soutěž má hned 3 výherce

Velká květnová soutěž má hned 3 výherce
V průběhu celého května mohli naši dodavatelé soutěžit o tři hlavní ceny v podobě voucherů v hodnotě 10 000 Kč, 5000 Kč a 2 500 Kč do hobbymarketu OBI. Stačilo zakoupit si jakoukoliv službu na našem portálu a automaticky se tak zařadit do slosování. A překvapení bylo veliké. První cenu od nás získala firma MILPE TRADE s.r.o. a obdržela voucher v hodnotě 10 000 Kč. Dalšími výherci jsou firma GLOBAL-PRO s.r.o. a pan Václav Vykopal. Všem výhercům gratulujeme! Nezapomeňte, že soutěžit můžete i nyní v měsíci červnu. Tentokrát je hlavní cenou Zájezd v hodnotě 10 000 Kč. Podmínky soutěže jsou opět stejné, stačí si zakoupit jakoukoliv naší službu během června a možná právě Vy odjedete již brzy na dovolenou.

06.06.2016Startujeme s další soutěží pro dodavatele o zájezd v hodnotě 10 000 Kč

Startujeme s další soutěží pro dodavatele o zájezd v hodnotě 10 000 Kč
Odpočiňte si od pracovních povinností a jeďte si odpočinout za nulové náklady. Díky soutěži pro dodavatele o voucher na zájezd v hodnotě 10 000 Kč načerpáte síly a pustíte se s námi do podnikání naplno. Účast v soutěži je možná pro každého dodavatele, který si během trvání soutěže objedná a uhradí jakoukoliv službu na webu AAAPOPTÁVKA.CZ. Každá úhrada se počítá a zařazuje Vás automaticky do slosování. Zapojit se do soutěže je možné od 6. 6. 2016 do 8. 7. 2016. Jméno jednoho výherce, který získá voucher v hodnotě 10 000 Kč, se dozvíte po skončení soutěže v termínu 11. 7. 2016 – 15. 7. 2016. Více o této soutěži se dočtete na stránce Velká letní soutěž pro dodavatele >>>

12.05.2016Velká květnová soutěž pro dodavatele o vouchery v hodnotě do 10 000 Kč

Velká květnová soutěž pro dodavatele o vouchery v hodnotě do 10 000 Kč
Nakupte stavební materiál nebo jiné hobby produkty úplně zdarma. Po celý květen mají možnost naši dodavatelé soutěžit o hodnotné vouchery v hodnotě 10 000 Kč, 5 000 Kč a 2 500 Kč pro nákup v hobby marketu. Stačí si objednat a uhradit do 6. 6. 2016 jakoukoli službu na našem portálu AAAPOPTÁVKA.CZ a automaticky se zařadit do slosování o tři hodnotné vouchery. Jména tří výherců se dozvíte po skončení soutěže v období 7. 6. 2016 – 10. 6. 2016. Více o soutěži se dozvíte na stránce Velká květnová soutěž >>>

23.10.2015Novinky na AAAPOPTÁVKA.CZ

Novinky na AAAPOPTÁVKA.CZ
Novinkou měsíce října je nová podoba poptávkového formuláře. Pro zkvalitnění celého procesu zadávání jsme doplnili poptávkový formulář o další užitečné pole např. termín realizace a termín pro zasílání nabídek od dodavatelů, předpokládaná cena zakázky atd. Cílem optimalizace je nabídnout dodavateli více informací ke správnému a včasnému vypracování nabídek a pro poptávajícího nabídky šité přímo na míru jeho požadavkům. Nový poptávkový formulář již nyní najdete na našich stránkách ZADÁNÍ POPTÁVKY ZDARMA Další novinkou je poptávající formulář přímo na facebookových stránkách našeho poptávkového systému FACEBOOK AAAPOPTÁVKA.CZ, na kterých s uživateli více komunikujeme a snažíme se umožnit jim využívat služby zadání poptávky jednoduše a zdarma v každé situaci, kdy právě hledají vhodného dodavatele zboží nebo služby.

Děkujeme za Vaši přízeň. Tým AAAPOPTÁVKA.CZ

05.08.2015Soutěžte s AAAPOPTÁVKA.CZ do poloviny srpna

Soutěžte s AAAPOPTÁVKA.CZ do poloviny srpna
Do poloviny srpna mohou dodavatele a poptávající soutěžit o hodnotné lístky na kulturní festival MoravskéHrady.cz . Poptávající se mohou do soutěže zapojit jednoduše zadáním jakékoliv reálné poptávky, kterou poté schválíme a rozešleme dodavatelům. Zadáním více poptávek v době konání soutěže můžete zvýšit své šance na výhru, neboť do slosování se započítává každá schválená poptávka. Soutěž pro poptávající běží od 3. srpna 2015 a ukončena bude 11. srpna 2015. Ve středu 12. srpna vylosujeme jednoho poptávajícího, který od nás obdrží 2 lístky v hodnotě 1 400 Kč. Zadat novou poptávku >>> Dodavatelé se mohou také zapojit do soutěže. Podmínkou zapojení do soutěže je objednání a uhrazení jakékoliv služby poptávkového systému AAApoptávka.cz v době konání soutěže. Soutěž pro dodavatele trvá od 3. srpna 2015 a ukončena bude 14. srpna 2015. V pondělí 17. srpna vylosujeme hned dva dodavatele. Pro oba výherce máme připravené 2 lístky na nejznámější festival Moravskehrady.cz. Objednat službu >>>.

12.05.2015Zadávání poptávky pohodlně z mobilních zařízení

Zadávání poptávky pohodlně z mobilních zařízení
Aby pro Vás zadání poptávky bylo pohodlné i z mobilních zařízení nebo tabletů, připravili jsme pro Vás mobilní verzi zadání poptávky. Mobilní web AAAPOPTÁVKY najdete na adrese m.aaapoptavka.cz

07.04.2015Nová titulní strana webu AAAPOPTÁVKA.CZ

Nová titulní strana webu AAAPOPTÁVKA.CZ
Více než měsíc pracoval vývojový tým na úpravě hlavní strany poptávkového systému www.aaapoptavka.cz. Snahou bylo přijít s inovací, která by v jednoduchosti představila užitek služby pro poptávající uživatele, ale také zpřehlednila informace pro dodavatele. Na hlavní straně webu AAAPOPTÁVKA.CZ se nyní poptávající uživatelé lépe zorientují díky info grafice k fungování poptávkového systému. Naopak dodavatelé mají dvě rozdělené sekce poptávek a veřejných zakázek a pouhým jedním klikem se dostanou do databáze poptávek nebo veřejných zakázek, které denně doplňujeme o více než 500 nových obchodních příležitostí pro naše registrované dodavatele. Nová hlavní strana přináší přehled reálných hodnocení našich dodavatelů a samozřejmě i novinky, o které byste neměli být ochuzeni. Přejít na novou hlavní stranu >>>

08.01.2015AAAPOPTÁVKA.CZ fúzuje s mediální společností MAFRA, a. s.

AAAPOPTÁVKA.CZ fúzuje s mediální společností MAFRA, a. s.

Upozornění: Změna bankovního spojení: 1218942011 / 0100 (Komerční banka, a.s.)

K 1. 1. 2015 dochází k fúzi společnosti AAAPOPTÁVKA.CZ s.r.o. se skupinou MAFRA, a. s. Výhradním provozovatelem největšího poptávkového systému je od uvedeného data mediální skupina MAFRA, a. s.

S fúzí dochází ke změně bankovního spojení. Nově je možné veškeré platby uskutečnit na bankovní účet 1218942011 / 0100 (Komerční banka, a.s.). Dochází ke změně fakturační adresy: MAFRA, a. s., IČ: 45313351, DIČ: CZ45313351, se sídlem Karla Engliše 519/11, Praha 5, 150 00.

Našim cílem je zpřístupnit zadávání poptávek všem uživatelům, jakožto běžný nákupní nástroj a na druhé straně poskytovat dodavatelům kvalitní zakázky z jejich oborů. Právě k tomu nám jistě pomůže podpora silné mediální skupiny MAFRA, a. s. Další informace se můžete dočíst v tiskové zprávě >>

18.12.2014Velká podzimní soutěž je u konce. Seznamte se s průběhem soutěže

Velká podzimní soutěž je u konce. Seznamte se s průběhem soutěže
Veškeré informace o průběhu soutěže se nyní můžete dočíst v tiskové zprávě .

Všem dodavatelům děkujeme za účast a výhercům gratulujeme!

16.10.2014AAAPOPTÁVKA.CZ zná prvního výherce nerozbitného telefonu Caterpillar CAT B15 Dual Sim

AAAPOPTÁVKA.CZ zná prvního výherce nerozbitného telefonu Caterpillar CAT B15 Dual Sim
Právě probíhající soutěž o 3 nerozbitné telefony značky Caterpillar CAT B15 Dual Sim má prvního výherce. Každý, kdo si zakoupil jakoukoliv službu poptávkového systému v minulém měsíci, byl zařazen do slosování o tuto hodnotnou cenu. Porota na základě slosování všech zúčastněných vybrala prvního výherce pana Petra Válka, který se již nyní může těšit z nového nerozbitného telefonu. Panu Válkovi za celý tým gratulujeme! Soutěž nadále pokračuje a ve hře jsou další dva telefony, které čekají na své nové majitele. Proto neváhejte a soutěžte i Vy. Více o pokračující soutěži se dozvíte na stránce "Velká podzimní soutěž pro dodavatele“

01.09.2014Velká podzimní soutěž o nezničitelný chytrý telefon Caterpillar CAT B15 Dual Sim pro naše dodavatele!

Velká podzimní soutěž o nezničitelný chytrý telefon Caterpillar CAT B15 Dual Sim pro naše dodavatele!
Další z podzimních soutěží od AAAPOPTÁVKA.CZ odstartovala. Noví i stávající dodavatelé se tak mohou těšit na cenu v podobě nezničitelného chytrého telefonu Caterpillar CAT B15 Dual Sim. Získejte telefon, který zvládne nejen pád z 1,8 m bez úhony, ale odolá i vlivům jakéhokoliv počasí či prachu. Zapojte se do soutěže o krále mezi odolnými telefony. Více informací k soutěži získáte na stránce „Velká podzimní soutěž o nezničitelný chytrý telefon Caterpillar CAT B15 Dual SIM“ nebo v tiskové zprávě.

11.06.2014Jak podpořit podnikání v jednotlivých oborech činnosti?

Jak podpořit podnikání v jednotlivých oborech činnosti?
Jak využít internet jako cestu k novým zakázkám v různých oborech podnikání? Podívejte se na článek nejen o AAAPOPTÁVKA.CZ, přímo na stránkách projektu Estav.cz, kde najdete veškeré informace ze světa stavebnictví, architektury a bydlení doma i ve světě.

07.04.20147. narozeniny jsou tu!

7. narozeniny jsou tu!
Již 7. let je na světě náš poptávkový systém AAAPOPTÁVKA.CZ. Od úplného počátku našeho projektu bylo hlavním cílem vybudovat projekt, který podpoří každého uživatele internetu při hledání služeb a zboží v ČR. Ať šlo o hledání ověřeného a spolehlivého živnostníka či kvalitní firmy. S touto myšlenkou šla však ruku v ruce i vize, sjednotit přehledně na jednom místě možnosti služeb firem z celé ČR a poskytnout i ekonomickým subjektům možnost, jak rychle a efektivně uspokojit potřeby většiny českých spotřebitelů. Jsme velice potěšeni, že vize, které jsme se drželi již od počátku, nabyla reálných kontur a že Vám tak již 7. rokem přinášíme nejen nové obchodní příležitosti, ale také kvalitní a ověřené živnostníky a firmy z celé ČR a ze všech oborů činnosti. Co vše jsme společně s Vámi zvládli za posledních 7. let >>>

11.03.2014Chcete jen ověřenou firmu s referencemi? Podívejte se na hodnocení našich dodavatelů!

Chcete jen ověřenou firmu s referencemi? Podívejte se na hodnocení našich dodavatelů!
Již více než 2 roky sbíráme poznatky a hodnocení firem od našich uživatelů. Dáváme tak všem poptávajícím možnost, vybrat si dodavatele služeb i zboží, který se reálně osvědčil. Ať se jedná o stavební firmu či dodavatele z jiného oboru činnosti, můžete se sami přesvědčit o kvalitě realizovaných poptávek a to přímo v hodnocení dodavatele. Díky reálným referencím tak můžete své poptávky realizovat s klidem a jistotou dobře odvedené práce. Podívejte se na aktuální hodnocení našich dodavatelů z celé ČR >>>

03.01.2014AAAPOPTÁVKA.CZ potvrdila své prvenství na trhu poptávek a veřejných zakázek.

AAAPOPTÁVKA.CZ potvrdila své prvenství na trhu poptávek a veřejných zakázek.
Rok 2013 potvrdil, že AAAPOPTAVKA.CZ je největším poskytovatelem poptávek a veřejných zakázek z celé ČR. V uplynulém roce jsme zveřejnili bezmála 58 033 veřejných zakázek z celé ČR, což představovalo oproti roku 2012 nárůst o více než 40% v počtu zveřejněných zakázek. Ne jinak tomu bylo s poptávkami po službách a zboží. Celkový počet zveřejněných poptávek v roce 2013 dosáhl hranice 132 821 poptávek. Tímto Vám děkujeme za důvěru, kterou nám projevujete, a těšíme se na další obchodní příležitosti, které Vám budeme schopni zprostředkovat.

20.12.2013AAAPOPTAVKA.CZ Vám přeje příjemné vánoční svátky a šťastný vstup do nového roku.

AAAPOPTAVKA.CZ Vám přeje příjemné vánoční svátky a šťastný vstup do nového roku.
Příjemné prožití vánočních svátků a šťastný vstup do nového roku 2014 Vám přeje celý tým společnosti AAA POPTAVKA.CZ, s.r.o. Děkujeme Vám za Vaši podporu v uplynulém roce a do nového roku Vám srdečně přejeme mnoho štěstí, zdraví a úspěchů.

12.12.2013AAAPOPTÁVKA.CZ sponzoruje Film „Poslední odměna“

AAAPOPTÁVKA.CZ sponzoruje Film „Poslední odměna“
Opět jsme se rozhodli podpořit dobrou věc a tak jsme se stali jedním ze sponzorů absolventského krátkometrážního filmu režiséra a scénáristy Ladislava Plecitého. Tento nadějný talent české kinematografie má za sebou již několik velmi vyvedených filmových počinů. Právě v pátek 20. 12. 2013 se koná premiéra jeho absolventské práce, filmu „Poslední odměna“, který vznikl na motivy stejnojmenné povídky slavného britského fantasy spisovatele Terryho Pratchetta. Na podrobnější informace o snímku se můžete podívat v naší sekci „Podporujeme“!

25.11.2013„Rychlá nabídka“ je tu! Oslovte I Vy rychle a efektivně poptávající ze všech oborů činností s novým nástrojem!

„Rychlá nabídka“ je tu! Oslovte I Vy rychle a efektivně poptávající ze všech oborů činností s novým nástrojem!
Chcete reagovat na zaslané poptávky rychle a efektivně? Zkuste nový nástroj „Rychlá nabídka“, který vytvoří nabídku na míru za Vás a pomůže Vám tak ušetřit nejen čas, ale také získat více nových zákazníků. Více informací o funkčnosti a možnostech nástroje „Rychlá nabídka“ se dozvíte v naší „tiskové zprávě“.

05.11.2013Rekord v počtu a nárůstu obchodních příležitostí na AAAPOPTÁVKA.CZ

Rekord v počtu a nárůstu obchodních příležitostí na AAAPOPTÁVKA.CZ
I v letošním roce držíme pozici jasné jedničky na trhu poptávkových systémů a databází veřejných zakázek. Každý měsíc zveřejníme v průměru více než 12 000 poptávek po službách či zboží a více než 5500 veřejných zakázek. Oproti loňskému roku tak počet měsíčních poptávek stoupl o více než 20 % a veřejné zakázky až o 42%. Děkujeme Vám tímto za podporu našeho projektu a těšíme se na další měsíce spolupráce.

24.09.2013Hlasujte pro AAAPOPTÁVKA.CZ a oceňte nás Křišťálovou lupou za rok 2013!

Hlasujte pro AAAPOPTÁVKA.CZ a oceňte nás Křišťálovou lupou za rok 2013!
Podpořte nás i v letošním roce svými hlasy v anketě Křišťálová lupa 2013 - Cena českého internetu, která oceňuje nejoblíbenější a nejzajímavější projekty a služby českého internetu právě za rok 2013. Jak nás můžete podpořit a kde pro nás hlasovat?

10.09.2013Velká podzimní soutěž o 3 plné nádrže pohonných hmot u čerpacích stanic Benzina a další hodnotné ceny pro naše dodavatele je tu!

Velká podzimní soutěž o 3 plné nádrže pohonných hmot u čerpacích stanic Benzina a další hodnotné ceny pro naše dodavatele je tu!
Velká podzimní soutěž je tu a tak stejně jako v minulých letech i v roce letošním jsme pro Vás připravili mnoho zajímavých cen. Firmy, které mají zájem o nové obchodní příležitosti, mohou vyhrát nejen dárkový poukaz na pohonné hmoty v hodnotě 5 000 a 2 000 Kč ale také poukázku na nákup dle vlastního výběru v síti prodejen Raab Karcher a to v hodnotě 3 000 Kč. Objednejte jakoukoliv službu a tipujte! Podrobné informace najdete na stránce Velké podzimní soutěže a také v tiskové zprávě.

09.09.2013Vyhrajte I Vy chytrý telefon od společnosti Samsung v hodnotě 5 000 Kč a další hodnotné ceny!

Vyhrajte I Vy chytrý telefon od společnosti Samsung v hodnotě 5 000 Kč a další hodnotné ceny!
Zúčastněte se Velké podzimní soutěže o chytré telefony v hodnotě 5 000 Kč a 3 000 Kč od společnosti Samsung a o plnou nádrž pro Váš vůz u čerpacích stanic Benzina, kterou jsme pro Vás připravili. Pro účast v soutěži zadejte zdarma poptávku a ohodnoťte dodavatele, který Vaši poptávku realizoval v průběhu měsíce září, říjen nebo listopad 2013. Podrobné informace k tomu, jak se právě Vy můžete stát jedním z výherců této soutěže, se dozvíte na stránce věnované soutěži případně v naší tiskové zprávě.

05.08.2013Nominujte AAAPOPTÁVKA.CZ na Křišťálovou lupu 2013!

Nominujte AAAPOPTÁVKA.CZ na Křišťálovou lupu 2013!
Podpořte i v letošním roce naši nominaci do ankety Křišťálová lupa 2013 - Cena českého internetu, která oceňuje nejoblíbenější a nejzajímavější projekty a služby českého internetu za rok 2013 a nominujte nás do tohoto soutěžního klání. Jak nás můžete nominovat?

15.05.2013AAAPOPTÁVKA.CZ opět v TV pořadu „Rady ptáka Loskutáka“

AAAPOPTÁVKA.CZ opět v TV pořadu „Rady ptáka Loskutáka“
Stejně jako v loňském roce i v roce letošním, jsme pro vás připravili ve spolupráci s televizí Nova odbornou reportáž v pořadu „Tipy ptáka Loskutáka“. Díky skvělé spolupráci s týmem tohoto pořadu, se nám podařilo připravit pro Vás ukázku toho, jaké možnosti náš poptávkový systém poskytuje a které služby či produkty u nás můžete zdarma pořídit za těch nejvýhodnějších podmínek na trhu. Kdo naši reportáž v tomto pořadu neviděl v rámci premiéry a jednotlivých televizních repríz, má možnost shlédnout kompletní Tipy ptáka Loskutáka na náš poptávkový systém přímo na našich stránkách.

07.04.2013AAAPOPTÁVKA.CZ slaví 6. narozeniny!

AAAPOPTÁVKA.CZ slaví 6. narozeniny!
Je tomu již 6 let od vzniku našeho poptávkového systému AAAPOPTÁVKA.CZ. Již od počátku projektu bylo hlavní myšlenkou vybudovat projekt, který bude svými službami podporovat jak poptávající uživatele při hledání kvalitní služby na Českém trhu, tak živnostníky a firmy, které díky této myšlence budou získávat kvalitní nabídky na pracovní příležitosti. Jsme velice potěšeni, že myšlenka, se kterou jsme do světa poptávkových systémů vstupovali, nebyla časem a vlivem finanční i ekonomické situace na českém trhu změněna. Především díky Vaší podpoře, se daří nadále tuto prvotní vizi rozvíjet a přinášet do světa poptávek nové myšlenky a možnosti, které Vám pomohou nejen ušetřit čas a samozřejmě finance, ale také Vám dodají jistotu při hledání opravdu kvalitních služeb. Jak šel čas s AAAPOPTÁVKA.CZ a co vše se za posledních let událo, se můžete podrobně podívat v naší tiskové zprávě

02.04.2013Více komfortu pro naše dodavatele a poptávající! Nový projekt POPTÁVKA.CZ je tu.

Více komfortu pro naše dodavatele a poptávající! Nový projekt POPTÁVKA.CZ je tu.
V rámci zkvalitňování našich služeb a dalších možností pro naše věrné uživatele jsme pro Vás připravili nový projekt POPTÁVKA.CZ. Komfort ve formě většího počtu poptávek pro stávající i nové dodavatele ale také jistotu pro Vás poptávající díky unikátním službám v podobě „hodnocení dodavatele“ najdete právě v rámci tohoto nově spuštěného projektu. Pojďte se tedy přesvědčit o kvalitách a komfortu našeho nového projektu přímo na jeho webových stránkách www.poptavka.cz.

11.03.2013Jak řádně nastartovat podnikání v jakémkoliv oboru.

Jak řádně nastartovat podnikání v jakémkoliv oboru.
Jak si poradit s podnikáním po ukončení zaměstnaneckého poměru a jak nezakončit svůj podnikatelský start pádem? Přesně tímto tématem se zabývá článek, který si můžete přečíst na stránkách projektu Měšec.cz. Pokud Vás však zajímá například logistika a vývoj trhu právě v tomto oboru činnosti, přečtěte si článek, který o nás dnes vyšel právě na internetovém portálu Eulog.cz a kde se dozvíte informace právě ze světa logistiky.

18.02.2013Konec předražených služeb v Čechách - jak na daně?

Konec předražených služeb v Čechách - jak na daně?
Potřebujete poptat šikovnou účetní, finančního poradce ale i další služby? V rámci běžící mediální kampaně jsme se zaměřili právě na řešení a rady v rámci aktuální problematiky, kterou jsou právě daně a finanční poradenství. Jak si poradit při výběru účetní či finančního poradce, se dnes můžete dočíst na stránkách zpravodajského webu Novinky.cz. Přejeme Vám příjemné počtení a těšíme se na další novinky ze světa poptávek.

01.02.2013AAAPOPTÁVKA.CZ s první imageovou kampaní

AAAPOPTÁVKA.CZ s první imageovou kampaní
Právě dnešním dnem je odstartována naše první imageová kampaň. Stejně jako v loňském roce se i v roce letošním, dozvíte vše o AAAPOPTÁVKA.CZ a o možnostech, které náš poptávkový systém nabízí. Uvidíte a uslyšíte nás nejen v televizním vysílání, ale také v rádiu a samozřejmě také na internetu a dalších místech. Více o aktuální kampani najdete v tiskové zprávě.

29.01.2013AAAPOPTÁVKA.CZ ovládla v roce 2012 trh s nabídkou Veřejných zakázek!

AAAPOPTÁVKA.CZ ovládla v roce 2012 trh s nabídkou Veřejných zakázek!
Přinášíme Vám novinku ze světa Veřejných zakázek. Díky podpoře subjektů státní správy, které veřejné zakázky vypisují, jsme v uplynulém roce dosáhli úspěchu v podobě 41 389 zveřejněných veřejných zakázek nadlimitních, podlimitních a také malého rozsahu o celkovém objemu 229 miliard Kč. Oproti roku 2011 tedy stoupl počet veřejných zakázek zveřejněných na našem poptávkovém systému o 42% a jejich finanční objem o více než trojnásobek. Podařilo se nám tak navýšit počty spokojených klientů a potvrdit tak naše prvenství mezi projekty, které se nabídkou veřejných zakázek zabývají. Podrobnější informace naleznete v tiskové zprávě. Děkujeme Vám ještě jednou za Vaši přízeň a těšíme se na další rok plný poptávek a spokojených realizací Vašich projektů.

10.01.2013AAAPOPTÁVKA.CZ vyhlásila výherce soutěže o nový iPad 4

AAAPOPTÁVKA.CZ vyhlásila výherce soutěže o nový iPad 4
Velká soutěž o stylový iPad 4 generace, které se mohl zúčastnit každý poptávající uživatel, byla k poslednímu dni roku 2012 ukončena. Pro výherce byla připravena hodnotná cena v podobě revolučního iPadu 4 od společnosti Apple. Kdo je nyní novým majitelem novinky na trhu iPadu 4 generace? Podívejte se s námi na výherce soutěže!

02.01.2013Přejeme Vám mnoho úspěchů v novém roce 2013!

Přejeme Vám mnoho úspěchů v novém roce 2013!
Rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za spolupráci a podporu projektu AAAPOPTÁVKA.CZ v uplynulém roce 2012 a zároveň Vám popřáli mnoho osobních i pracovních úspěchů v novém roce 2013. Těšíme se na další rok plný nových zážitků ze světa poptávek! Tým společnosti AAA POPTÁVKA.CZ, s.r.o.

06.12.2012Bezkonkurenční balíček reklamy pro firmy a živnostníky na iDNES.CZ a Topkontakt.cz za pouhých 6 000 Kč

Bezkonkurenční balíček reklamy pro firmy a živnostníky na iDNES.CZ a Topkontakt.cz za pouhých 6 000 Kč
Díky silné mediální skupině Mafra, která má pod svými křídly nejeden úspěšný projekt jako například Mladá Fronta DNES, iDNES.cz, Topkontakt.cz a nyní také AAAPOPTÁVKA.CZ a další, pro Vás máme nabídku tzv. Mediálního balíčku na produkty iDNES.CZ vytvořeného na míru menším a středním společnostem a živnostníkům. Diky výhodnému inzertnímu balíčku mají i živnostníci a menší společnosti možnost vyzkoušet si, jaké je inzerovat na masivně navštěvovaných internetových projektech jako je iDNES.CZ, Topkontakt.cz a dalších webech spadajících do portfolia mediální skupiny Mafra. Vyzkoušejte si i Vy reklamní kampaň na iDNES.CZ a Topkontakt.cz.

29.11.2012AAAPOPTÁVKA.CZ ZÍSKALA 4. MÍSTO V ANKETĚ KŘIŠTÁLOVÁ LUPA 2012

AAAPOPTÁVKA.CZ ZÍSKALA 4. MÍSTO V ANKETĚ KŘIŠTÁLOVÁ LUPA 2012
Rádi bychom se s Vámi podělili o naše úspěchy a oznámili Vám, že náš poptávkový systém se jako první v historii prestižní soutěže Křišťálová lupa 2012 umístil a získal krásné 4. místo. O první 4 místa jsme se tak v kategorii Nástroje a služby podělili s takovými projekty jako jsou Mapy.cz, Úschovna.cz a samozřejmě ČSFD.cz. Za celý projekt AAAPOPTÁVKA.CZ bychom tímto rádi poděkovali všem, kteří nás podpořili a stali se tak součástí naší obrovské radosti z tohoto umístění. Tohoto ocenění si vážíme především z důvodu toho, že je pro nás vizitkou Vámi vložené důvěry a spokojenosti s našimi službami. Těšíme se z Vaší přízně a budeme se snažit, abychom tohoto ocenění v příštím roce dostáli a Vy jste s námi byli spokojeni přinejmenším stejně jako doposud. Podporujte nás i nadále, neboť jste to právě Vy, kteří stojí za zdí našich úspěchů a za to Vám velmi děkuje celý tým AAAPOPTÁVKA.CZ. Celkové umístění můžete již teď vidět na stránkách soutěže Křišťálová lupa 2012.
< Předchozí    Další >
Video


Kde se o nás píše

NOVA
Idnes.cz
ČTK
PODNIKATEL.CZ
Měšec.cz
EKONOM
Lupa.cz
eulog.cz
PRESSWEB


Využijte nabídek partnerských webů

Nebojte se na nás obrátit, rádi si přečteme Vaše názory.