O společnosti

Náš internetový projekt AAA POPTÁVKA.CZ byl založen v roce 2006. Od spuštění projektu až do dnešního dne se nám podařilo vybudovat stabilní fungující společnost, která je největším poskytovatelem poptávek v České republice. Od ledna 2009 jsme jako první společnost v ČR spustili databázi veřejných zakázek.

Od října 2012 jsme součástí mediální skupiny MAFRA, která pod svou střechou sdružuje produkty ze všech oblastí mediálního trhu.

Vlajkovou lodí tohoto mediálního domu je v současnosti nejčtenější seriózní deník Mladá fronta DNES a mnoho dalších projektů, mezi které patří například Lidové noviny, deník Metro a další projekty jako například server iDNES.CZ a lidovky.cz.

Cílem naší činnosti je získávat nové obchodní příležitosti pro firmy a zvyšovat zisky našich klientů. Individuálním přístupem ke každému klientovi jsme připraveni uspokojit všechny jeho požadavky.

Každý rok zveřejníme přes 150 000 nových obchodních příležitostí v celkové sumě přesahující 60 miliard Kč. 90 % všech našich poptávek je telefonicky ověřeno a garantujeme správnost kontaktních údajů. 50 % poptávek je skutečně realizováno našimi dodavateli.

Naše společnost sídlí v Anděl Media Centrum na adrese Karla Engliše 519/11, Praha 5, 150 00.
Využijte nabídek partnerských webů

Nebojte se na nás obrátit, rádi si přečteme Vaše názory.